Pracownik

Firmy coraz więcej inwestują w pracowników. Starają się pozyskiwać najlepszych specjalistów, zatrzymać ich u siebie. Wspierają ich rozwój osobisty i pomagają w podnoszeniu kwalifikacji. Nie robią tego jednak z dobroci serca, ale dlatego, że to im się po prostu opłaca. To chłodna biznesowa kalkulacja. Inwestują w tych, którzy mogą przynieść firmie korzyści.

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo, awansować, zmienić pracę na lepszą, to Twoim zadaniem jest przekonanie pracodawcy, że to Ty jesteś właściwą osobą, w którą warto zainwestować, że to się firmie opłaci.

Gdy pracodawcy szukają nowych pracowników, rozważają awans na wyższe stanowisko, itp., bardzo uważnie sprawdzają potencjalnych kandydatów. Rekruterzy i specjaliści z działów HR dysponują coraz bardziej zaawansowanymi narzędziami, testami, ale też starannie sprawdzają wszystkich, przeszukując internet. Zwracają uwagę na wiele, często bagatelizowanych przez innych, szczegółów.

Zadbaj o to, jak jesteś postrzegany jako pracownik lub kandydat do pracy.

Chcemy i możemy Ci w tym pomóc.

  • Wspólnie z Tobą stworzymy strategię budowania Twojej marki osobistej
  • Zapewnimy Ci pomoc i doradztwo psychologa biznesu
  • Nasi styliści i wizażyści pomogą Ci w dobraniu odpowiednich strojów i sposobu ubierania się, adekwatnie do Twoich upodobań, ale i oczekiwań związanych ze specyfiką stanowiska i branży.
  • Przygotujemy dla Ciebie portrety biznesowe i inne fotografie potrzebne do spójnego, konsekwentnego budowania Twojego wizerunku.
  • Przygotujemy też materiały wideo do wykorzystania w budowaniu marki osobistej.
  • Doradzimy Ci i pomożemy Ci w realizowaniu działań w mediach społecznościowych.
  • Zadbamy o Twoją widoczność w internecie, w tym o pozycjonowanie nazwiska.
  • Zapewnimy Ci opiekę prawnika, który doradzi, jak robić to wszystko w sposób bezpieczny prawnie.

Budowanie Twojej marki osobistej jako pracownika to coś, czego nie można odkładać na później. Rób to z głową, korzystając z pomocy naszych specjalistów.


ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ
+48 572 518 803


LUB NAPISZ DO NAS
kontakt@portretwbiznesie.pl